O nás

Jsme začínající rodinná firma, založena roku 2020, která sídlí ve středočeském městě Příbrami. Zabýváme se vývojem, výrobou a distribucí potravinových doplňků, jako jsou bylinné a houbové výrobky, přírodní doplňky stravy, vitamíny a podobně. Vybíráme si spolehlivé české a evropské dodavatele, kteří splňují nejpřísnější evropské standardy a certifikáty kvality, a zaručují tak suroviny v nejvyšší možné kvalitě.

Náš příběh

„Asi jako téměř každý jsem se také v průběhu života setkal s určitými zdravotními nepříjemnostmi, které jsem se snažil řešit nejrůznějšími léky. Jak jsem rychle zjistil, tyto léky sice odstraňují důsledek, ale neřeší příčinu.

Postupem času a při neustupujících problémech, jsem se začal více vzdělávat v oblasti nejen čínské medicíny, ale i indické ajurvédy a celkové harmonii těla i mysli. Začal jsem tedy své tělo více vnímat, všímat si různých vlivů a jejich důsledků. Postupem času jsem do svého každodenního života mimo jiné zařadil bylinky, mediciální houby a přírodní potravinové doplňky. Chvíli trvalo, než jsem zjistil, které jsou pro můj organismus nejprospěšnější a nejefektivnější. Moje fyzická i psychická kondice, imunita, paměť a celková harmonie se výrazně zlepšila.

Po této zkušenosti jsem se rozhodl, že bych rád tuto osvětu rozšířil i mezi ostatní. Rozhodl jsem se nabízet bylinky a houby, vitamíny i potravinové doplňky nejvyšší kvality v potravinových kapslích. Pečlivě vybírat suroviny a následně z nich ručně a poctivě tvořit potravinové doplňky v takových poměrech a dávkách, aby byly pro tělo co nejvíce efektivní. Pomáhat těmito dary přírody lidem po celé České republice.“

 (Tomáš Podlena, zakladatel TomHerbs)

Proč vyzkoušet přírodní doplňky stravy?

Všichni z historie známe šamany, báby kořenářky, ale i lékárníky a léčitele, kteří si dokázali poradit s celou řadou chorob a nemocí za pomoci bylinek, hub, koření a přírodních preparátů. V dnešní době se snažíme oprášit znalosti a vědění našich předků a kombinovat je s poznáním, možnostmi a studiemi dnešní moderní vědy. Tyto staronové znalosti můžeme využít při vyrovnávání se s následky nezdravého životního stylu, kouření, konzumace alkoholu, stresu, stárnutí, civilizačních nemocí či jiných zdravotních komplikací. Můžeme pomoci tělu udržovat rovnováhu, a předcházet tak vážnějším onemocněním.

Hodnoty

  • vybíráme si suroviny nejvyšší kvality

  • ručně vyrábíme všechny produkty

  • tvoříme potravinové doplňky s funkčními obsahy látek

 

 

Tomáš Podlena

IČ: 41151968

se sídlem:
Budovatelů 139
26101
Příbram

zapsané u Městského úřadu Příbram

kontaktní údaje:

e-mail: shop@tomherbs.cz

telefon: +420 722 555 335

web: www.tomherbs.cz